Kde peníze pomáhají – vsetínské firmy podpořily Domov Harmonii

2. srpna 2016

Neziskový sektor bude vždy závislý na pomoci a podpoře zvenčí. Zároveň dává šanci firmám či individuálním dárcům zapojit se do zlepšování kvality života lidí ve svém blízkém okolí. Vážíme si toho, že jsme obklopeni lidmi, kteří tuto možnost vnímají a podílejí se svými finančními prostředky na pomoci druhým!

Kde peníze pomáhají – vsetínské firmy podpořily Domov Harmonii
2. srpna 2016 - Kde peníze pomáhají – vsetínské firmy podpořily Domov Harmonii

Peněžní dary, které na účet vsetínské Diakonie přibývaly během minulého i tohoto roku, pomohly realizovat řadu potřebných projektů. Prioritním záměrem Diakonie bylo dovybavit pokoje nově zrekonstruovaného Domova Harmonie na Ohradě. Deset jídelních a deset nočních stolků v hodnotě bezmála 85.000 Kč nyní dotváří kvalitní zázemí v pokojích seniorů. Provozu zase zásadně pomohla koupě nové Škody Octavie Combi za konečných 354.900 korun. Díky ní mohou pracovníci Diakonie, kromě potřebných nákupů, přepravovat seniory domova k lékaři, vozit je na výlety či za kulturou.

Na zakoupení nového automobilu se nejvýznamnějším darem podílely vsetínské firmy KS Program, Rozváděče Vsetín a KASKO - stínící technika“, sdělila Jana Najtová, která má na starosti získávání finančních či jiných prostředků pro vsetínskou Diakonii a dodává: „Patří jim velký dík, stejně jako desítkám individuálních, církevních a firemních dárců a nadací, které nás pravidelně podporují“.

Ročně dárci přispějí Diakonii Vsetín částkou přes 2,5 milionu Kč, i tato pomoc přispívá k zajišťování kvalitních sociálních služeb na Vsetínsku.

 

Partneři projektu: KS Program, Rozváděče Vsetín a KASKO - stínící technika.

301489_173082486104551_1201789774_n      rozvadzace-vsetin2       kasko

Chci přispět na práci Diakonie Vsetín