Diakonie Vsetín vystaví ve Vatře výrobky svých uživatelů

7. března 2017

Společnost přátelská všem generacím - takto je nazvána výstava, kterou připravila Diakonie Vsetín spolu s lidmi, o které se stará. Vestibul kina Vatra vyzdobí obrázky a rukodělné výrobky dětí a seniorů, kteří využívají služeb vsetínské Diakonie.

Diakonie Vsetín vystaví ve Vatře výrobky svých uživatelů
7. března 2017 - Diakonie Vsetín vystaví ve Vatře výrobky svých uživatelů

TZ Diakonie vystaví výrobky svých uživatelů .pdf

„K vidění budou ruční práce z látky, papíru a keramiky, nebudou chybět malované obrázky ani fotografie z průběhu tvorby“, popsala Marta Vodáková z Diakonie a upřesňuje: „Vystavená dílka vytvořili děti a mladí lidé navštěvující nízkoprahový klub Rubikon a senioři Denního stacionáře Zahrada, Domova Jabloňová a Domova Harmonie“. Výstavu najdete v prostorách vestibulu kina Vatra ve Vsetíně. Zahájí ji slavnostní vernisáž ve čtvrtek 16. března od 15,30 hodin, která nabídne i tvořivou dílnu. Návštěvníci si tak budou moci odnést domů vlastní výrobek. Pracovníci i uživatelé Diakonie Vsetín, připravili výstavu pro veřejnost již po třinácté v řadě. Výstava je zdarma přístupná během otevírací doby kina Vatra a potrvá do 17. 4. 2017.

Fotogalerie Regionální televize z vernisáže výstavy zde.

Partner výstavy: QUANTUM SOLIDUM CZ, s.r.o, Dům kultury Vsetín

Mediální partneři výstavy: Regionální televize, Valašský deník, Vsetínské noviny