Blíží se akce KRABICE OD BOT

Opravdu ve velkém jste se loni zapojili do předvánoční akce KRABICE OD BOT, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům. Mrkněte na novinky 8.ročníku akce.

Blíží se akce KRABICE OD BOT

Letošní sbírka přinese jednu velkou novinku

POVINNOU REZERVACI DÁRKŮ NA WEBU

Proč rezervaci zavádíme?

Každý rok nám chybí dárky pro starší děti a přebývají dárky pro malé. Některá sběrná místa také vyberou mnohem víc dárků, než pro kolik mají příjemce, a pak na poslední chvíli dárky převážíme po celé republice...

Prosíme nadšené dárce, školy a firmy, aby počkali do zveřejnění mapy sběrných míst a počtů potřebných dárků a nepřipravovali velké množství dárků předem.

REGISTRAČNÍ WEB BUDE ZVEŘEJNĚN ZAČÁTKEM LISTOPADU

a my vám o tom dáme vědět! Už se taky nemůžeme dočkat!

Ještě připojujeme nabídku pro nás, kteří byste také rádi přispěli, ale finančně - je tu Krabice ONLINE, ta pomáhá celý rok! Mezi pěti místy, kam vybrané peníze doputují je i projekt Diakonie Vsetín na rozvojové dílny pro děti v nízkoprahovém klubu Rubikon. Děkujeme! Pro bližší info stačí kliknou sem: https://www.krabiceodbot.cz/krabiceonline/