Zdravotní sestra pro terénní ošetřovatelskou péči

Staňte se součástí našeho terénního týmu a pomáhejte spolu s námi pečovat o nemocné v domácím prostředí. Nabízíme komplexní zaškolení. Bonusem je, že práce je částečně možná i z domu. Ozvěte se nám!

Zdravotní sestra pro

Hledáme

  • přivítáme mezi sebou všeobecnou zdravotní sestru s alespoň dvouletou praxí u lůžka, která se umí samostatně rozhodovat, má organizační schopnosti, dobře zvládá stresové a emočně náročné situace
  • protože přejíždíme mezi klientskými rodinami, je nutné, abyste byl/a aktivní řidič/ka (ŘP sk. B)

Co vás čeká

  • zajišťování ošetřovatelských úkonů v domácím prostředí u pacientů (odbornost 925, 926)
  • nepřetržitá pracovní doba
  • péče o klienty v DOMÁCÍM prostředí

Co vám můžeme nabídnout

  • náborový příspěvek 50.000,-
  • nástupní mzda od 34.000,- (dle kvalifikace a praxe)
  • pořadí splnění pracovních povinností si řídí pracovník (svoboda v rozhodování)
  • profesionální a přátelský spolupracující tým
  • nadstandardní zdravotnická technika, kolegové jsou nápomocni v zaškolení
  • možnost komplexního profesního i osobnostního růstu
  • možnost zužitkovat životní a pracovní zkušenosti
  • příspěvek na obědy a na masáže
  • věrnostní odměny
  • zázemí stabilní neziskové organizace
Kancelář / místo působení  Smetanova 1484, Vsetín (věžák) / Vsetín a okolí do 40 km
Typ vztahu práce na plný úvazek, možnost práce i na zkrácený úvazek
Nástup Ihned
Výběrové řízení Ne

Zavolejte naší personalistce Magdaléně Husové na telefon 739 244 872 (husova@diakonievsetin.cz).