Zdravotní sestra v domově pro seniory

V našich domovech pro seniory se staráme o zdravotní i společenské potřeby seniorů. Zveme vás k smyslupné práci v moderních zařízeních s možností seberozvoje.

Zdravotní sestra pro Domov Harmonie

Požadujeme

  • vzdělání všeobecná zdravotní sestra
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trpělivost, pečlivost, ochota
  • odolnost vůči stresu
  • praxe ve zdravotnickém zařízení výhodou

Pracovní náplň

  • ošetřovatelské úkony odbornosti 913, indikované praktickým lékařem. Jedná se např. o tyto úkony: příprava a podání léků per os, mastí a jiných léčiv, odběry biologického materiálu, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, sledování fyziologických funkcí (TK, P, TT), komplexní ošetřovatelská péče, vedení dokumentace a individuálních plánů a další

Nabízíme

  • smysluplnou práci
  • nástupní mzda od 25.400 Kč (dle kvalifikace a praxe)
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemná atmosféra na pracovišti
  • příspěvek na obědy a masáže
  • věrnostní odměny
  • zázemí velké neziskové organizace
Místo: Vsetín
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup:

Od 1.9.2020 / Domov Jabloňová

Od 1.1.2021 / Domov Harmonie

Výběrové řízení Ne

Životopis pošlete personalistce Martě Doubravové mailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz (tel. 739 244 872).