Vedoucí Nízkoprahového klubu

Hledáte práci, která je každý den jiná? Práci plnou výzev s možností pozitivně měnit životy dětí a mladých lidí? Láká vás realizace nových nápadů a projektů? SPLŇUJETE KVALIFIKACI „SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK“ dle zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ sociálního zaměření)? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Vedoucí NZDM RUBIKON
Vedoucí Nízkoprahového klubu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vedoucí NZDM musí mít kvalifikaci "sociální pracovník" dle zákona 108/2006 Sb. VOŠ, VŠ sociálního zaměření. Uvítáme kolegu/kolegyni s minimální praxí dva roky v sociální oblasti, čistým trestním rejstříkem, který/á je flexibilní, kreativní týmový hráč, umí zvládat stresové situace, řešit problémy a konflikty. Výhodou je předchozí vedení nízkoprahového zařízení a řidičský průkaz. Tato pozice je dlouhodobý zástup za pracovní neschopnost.

Co vás čeká

Sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení, vedení malého týmu, metodické vedení sociální práce v zařízení, vedení dokumentace sociální práce a služby, spolupráce na zpracování projektových žádostí pro NZDM. Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj.

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní mzdu 33.000,- Kč
  • částečně možná práce na dálku (zápisy dokumentace)
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • podpora supervizora
  • příspěvek na obědy a na masáže
  • věrnostní odměny
  • zázemí stabilní neziskové organizace
Kancelář   Smetanova 1484, Vsetín (věžák) 
Typ vztahu Plný úvazek
Nástup 15.6.2023
Výběrové řízení Ano

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete personalistce Magdaléně Husové na email husova@diakonievsetin.cz do 9.6.2023. Pro více informací volejte: 731 244 872.