Vedoucí kuchař/ka

Rád/a vaříte? Umíte práci v kuchyni dobře zorganizovat? Chcete svou prací přinášet radost? Staňte se vedoucím kuchařem/kou v našem kuchařském týmu v Domově Harmonii. Můžete tak svým dobrým jídlem rozzářit den seniorům a pracovníkům v Domově Harmonii a dalších zařízeních Diakonie Vsetín. Nabízíme práci v jednosměnném provozu.

Hledáme

  • Vyučený kuchař/ka s alespoň tříletou praxí v oboru
  • Zkušenosti s vedením malého týmu, dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost pružně reagovat na změnu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré počítačové dovednosti (excel, objednávkový a skladový software…)

Pracovní náplň

  • Vaření a řízení celého procesu přípravy stravy a jednotlivých pokrmů (cca 120 obědů denně)
  • Organizace práce na směně
  • Zástup vedoucí kuchyně v době její nepřítomnosti: objednávky a výdej surovin, příprava jídelníčků, základní organizace chodu kuchyně

Nabízíme

  • Mzda od 25.000 Kč dle kvalifikace a praxe
  • Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní neziskové organizace
  • Možnost zavádění inovací a další seberozvoj
  • Osmihodinová, jen ranní směna 6:00 – 14:30 (ale vaří se 7 dní v týdnu)
  • Měsíční rozpis směn
  • Smysluplná práce
  • Přátelská atmosféra a pracovní kolektiv
  • Příspěvek na masáže
Místo Vsetín
Typ vztahu Plný úvazek
Nástup 1.2.2021
Výběrové řízení Ne

Zavolejte naší personalistce Martě Doubravové: 739 244 872 nebo napište na: doubravova@diakonievsetin.cz.