Vedoucí hudební dílny - brigáda

Hrajete na keyboard nebo kytaru? Umíte nadchnout děti pro hudbu? Chcete své umění předávat dál? Pak nabízíme jedinečnou příležitost: pojďte muzicírovat s dětmi v naší hudební dílně v nízkoprahovém klubu Rubikon.

Hledáme

  • minimálně středoškolské vzdělání (pedagogický obor výhodou)
  • alespoň 7 let studia na základní umělecké škole
  • zkušenosti s výukou hry na hudební nástroj či vedení hudebních workshopů a dílen
  • dobré komunikační dovednosti, trpělivost, trestní bezúhonnost

Náplň práce

  • výuka dětí ve hře na kytaru či keyboard (1krát týdně v odpoledních hodinách), práce jak s jednotlivci, tak se skupinami
  • příprava dětí na vystoupení
  • spolupráce na zajištění vybavení hudební dílny, vyhledávání příležitostí pro vystoupení dětí

Nabízíme

  • hodinová sazba 210 Kč
  • smysluplná a pestrá práce
  • získání nových zkušeností a osobnostní růst
Místo: Poschla 988, Vsetín
Typ vztahu:

Dohoda o provedení práce

Nástup: Ihned
Výběrové řízení

Ne

Pošlete životopis naší personalistce Martě Doubravové na mail: doubravova@diakonievsetin.cz (T: 739 244 872).