Řidič / řidička - brigáda

Hledáme brigádníka na zajištění dovozu/odvozu klientů - seniorů do Denního stacionáře pro seniory Zahrada ve Vsetíně a přepravu půjčovaných kompenzačních pomůcek. Jde o práci na zhruba 3 hodiny denně. Pozice je vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené nebo aktivní důchodce.

Řidič

Hledáme

  • řidičský průkaz sk. B
  • dobré řidičské schopnosti
  • vstřícnost a trpělivost
  • dobré komunikační schopnosti
  • kladný vztah k seniorům
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou: orientační smysl, orientace ve městě Vsetín a blízkém okolí

Náplň práce

  • zajištění dovozu/odvozu klientů - seniorů do Denního stacionáře pro seniory Zahrada
  • přeprava půjčovaných kompenzačních pomůcek ad.

Nabízíme

  • pravidelná a smysluplná brigáda
  • práce na zhruba 3 hodiny denně (pondělí až pátek)
  • hodinová sazba je 110,- Kč/hod.
  • zisk zkušeností v oblasti komunikace se seniory
  • zisk zkušeností s doprovodem a pomoci seniorům

Místo: Vsetín
Typ vztahu: Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Nástup: Ihned
Výběrové řízení Ne
Zavolejte naší personalistce Martě Doubravové: 739 244 872 nebo napište na: doubravova@diakonievsetin.cz.