Projektový manažer/ka

Nabízíme pestrou a smysluplnou práci v týmu zkušených kolegů s možností osobního růstu. Čeká Vás pestrá manažersko administrativní práce, budete mít na starosti zejména projekty z oblasti integrace sociálně znevýhodněných osob do společnosti a dobrovolnictví. Využij své schopnosti pro dobrou věc! A kdo bude vaše vedoucí? Mgr. Marta Doubravová - přečtěte si, co o sobě říká.

Projektový manažer

Hledáme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti se zpracováním, řízením a administrací neinvestičních projektů, včetně EU projektů
  • projektové myšlení, výborné komunikační dovednosti, systematičnost, pečlivost
  • schopnost spolupracovat a koordinovat projektový tým, schopnost konstruktivně a funkčně řešit problémy, flexibilita
  • čistý trestní rejstřík
  • výhodou: vzdělání v oboru ekonomika, manegement, řízení NNO apod., řidičský průkaz, znalost AJ/NJ

Pracovní náplň

  • řízení a administrace projektů
  • vyhledávání vhodných dotačních/projektových titulů
  • zpracování projektových žádostí po stránce obsahové i finanční

Nabízíme

  • pružné rozvržení pracovní doby
  • velká míra samostatné organizace pracovní činnosti
  • nástupní mzda od 24.500,- (dle kvalifikace a praxe)
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost osobnostního růstu, získání nových zkušeností, dovedností a znalostí
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • dotované obědy a masáže
Místo: Vsetín
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1.7.2021
Výběrové řízení

Ano

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na mailovou adresu naší personalistky Marty Doubravové: doubravova@diakonievsetin.cz.