Pracovník/ce v sociálních službách / RUBIKON

Hledáte pestrou, smysluplnou a nestereotypní práci s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj? Máte zkušenosti s prací s dětmi a mládeží? Zkuste to u nás! Nabízíme možnost seberealizace a dalšího odborného vzdělání.

Sociální pracovník v SAS pro rodiny s dětmi MOZAIKA

Hledáme

  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • dobré komunikační dovednosti, týmový hráč, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost, ŘP sk. B

Pracovní náplň

  • sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení
  • vedení dokumentace sociální práce

Nabízíme

  • smysluplná, užitečná a pestrá práce
  • nástupní mzda od 20.300,- (dle kvalifikace a praxe)
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost čerpání supervizní podpory, další vzdělávání a seberozvoj
  • příspěvek na masáže a obědy
  • věrnostní odměny
  • zázemí stabilní neziskové organizace
Místo: Vsetín
Typ vztahu:

Plný úvazek (možnost částečného úvazku)

Nástup: Ihned
Výběrové řízení Ano

Životopis posílejte mailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz (tel. 739 244 872).