Komunitní pracovník

Máte chuť dělat nové věci a hledat netradiční způsoby řešení v oblasti sociální práce? Jste samostaní a zodpovědní? Víte, co je komunitní práce? Přijďte pracovat k nám!

Hledáme

  • VOŠ/VŠ absolventa oboru sociální práce apod. (kvalifikace sociální pracovník dle Zákona č. 108/2006 Sb, o sociálních službách)
  • dobré komunikační dovednosti, flexibilita, samostatnost, kreativita, zodpovědnost
  • odvaha dělat nové věci, hledat netradiční způsoby řešení
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou: zkušenosti s terénní sociální a komunitní prací

Pracovní náplň

  • komunitní práce (sociální práce s komunitou, především formou terénní práce)
  • vedení malého týmu
  • zodpovědnost za obsahovou stránku realizace projektu komunitní práce
  • tvorba metodických materiálů komunitní práce

Nabízíme

  • nástupní mzda od 23.000,-
  • pestrá, nestereotypní, užitečná práce
  • možnost zavádění a realizace inovativních metod sociální práce do praxe
  • možnost zkoušet a poznávat nové věci
  • seberozvoj, sebevzdělávání, možnost čerpání metodické a supervizní podpory
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na masáže a obědy
  • věrnostní odměny
Místo: Vsetín
Typ vztahu:

Plný úvazek na 1 rok (s možností prodloužení)

Nástup: Ihned
Výběrové řízení Ne

Životopis a motivační dopis posílejte mailem na adresu: doubravova.vsetin@diakonie.cz (tel. 739 244 872).