Zveme vás na Dny otevřených dveří v našich seniorských službách

18. září 2017

Také letos probíhají v rámci Týdne sociálních služeb Dny otevřených dveří. Navštivte naše zařízení a služby pro seniory.

Co jsme pro vás připravili?

Zveme vás na Dny otevřených dveří v našich seniorských službách
18. září 2017 - Zveme vás na Dny otevřených dveří v našich seniorských službách

Denní stacionář ZahradaDenní stacionář Zahrada

Kde sídlíme: Vsetín, ulice Strmá 26

Přivítáme vás ve dnech 3. – 6. října 2017 v době od 9 – 11,30 hodin a od 14 -16 hodin.

• Úterý 3. října: pečeme štrůdl, relaxace v masážním křesle
  • Středa 4. října: setkání: Spolek pro zachování Valašských tradic
  • Čtvrtek 5. října: biblická hodina, vzpomínáme na starý Vsetín (promítání fotografií), trénujeme paměť
  • Pátek 6. října:  venkovní hra pétanque, vzpomínáme na sporty

Pro návštěvníky je připraven (zdarma) paměťový test a materiály k Alzheimerově onemocnění.

Domov Harmonieklubovna (1)

Kde sídlíme: Vsetín, Ohrada 1864

Přivítáme vás ve středu 4. října v době od 10 – 11,30 hodin a od 14 – 16 hodin.

Co jsme pro Vás připravili?

Prohlídku domova s doprovodem sociálního pracovníka nebo vedoucí domova (začátky: 10:00, 10:30, 11:00 a 14:00, 14:30, 15:00, 15:30). V dopoledním programu nabízíme možnost zapojit se do výtvarného tvoření se seniory domova. Zájemci mohou posedět v klubovně, uvařit si kávu a dát si něco dobrého na zub. K nahlédnutí bude připravena Kronika Domova Harmonie.

Domov Jabloňováchodby domova jabloňová (3)

Kde sídlíme: Vsetín, ulice Strmá 26

Přivítáme vás ve středu 4. října v době od 10 – 11,30 hodin a od 14 – 16 hodin.

Co jsme pro Vás připravili?

Nabízíme prohlídku společných prostor Domova Jabloňová, malou ochutnávku z aktivit uživatelů, prohlídku Kroniky a fotografií ze života v Domově a nebude chybět ani prohlídka přilehlé zahrady.

Vše je určeno seniorům, jejich rodinným příslušníkům i široké veřejnosti. Srdečně zveme!