Zveme na vernisáž fotosoutěže ŠUMNÝ VSETÍN 2021

24. listopadu 2021
Zveme na vernisáž fotosoutěže ŠUMNÝ VSETÍN 2021
24. listopadu 2021 - Zveme na vernisáž fotosoutěže ŠUMNÝ VSETÍN 2021
Diakonie Vsetín srdečně zve na vernisáž výstavy Šumný Vsetín, která se uskuteční v pátek 26. listopadu od 15.30 hodin ve vestibulu kina Vatra.

Výstavní prostory vestibulu kina ožijí fotografiemi, které zachycují Vsetín a nabídnou pohled na témata Rodina ve městě a Léto ve městě.

Snímky soutěžících vyhodnotili Robert Goláň (patron soutěže) a Pavel Bartoň (porotce soutěže).Při slavnostní vernisáži budou oceněni vítězové letošního ročníku a budou předána čestná uznání, která fotografové převezmou z rukou členů odborné poroty.

Výstava potrvá do 9. ledna 2022 a bude ke zhlédnutí během otevírací doby kina Vatra.

Partneři soutěže: Alcedo Vsetín, Dům kultury Vsetín, Fotoklub Vsetín, Muzeum regionu Valašsko, Quantum Solidum CZ, VaK.

Mediální partneři: Valašský deník, Vsetínské noviny, Regionální televize.

Od pondělí 22.11.2021 platí nová pravidla pro účast na kulturních akcích: jít na akci mohou jen osoby naočkované nebo s potvrzením o prodělané nemoci. Jako pořadatelé kulturní akce budeme tyto doklady kontrolovat u vstupu. Děkujeme za pochopení.