Vyhodnocení soutěže BROUČCI 2020 je tu!

Vsetínská akce BROUČCI letos proběhla v on-line prostředí na facebooku Diakonie Vsetín a byla to zábava!

Vyhodnocení soutěže BROUČCI 2020 je tu!
Vyhodnocení soutěže BROUČCI 2020 je tu!

Děkujeme beruškám a jejich maminkám za zaslání fotografií do soutěže o nejkrásnější broučkovský kostým a doma vyráběnou lampičku!

Cenu veřejnosti získaly berušky Sofinka a DeniskaDěkujeme také všem, kdo jste se zapojili do hlasování o CENU VEŘEJNOSTI! A jak hlasování dopadlo? Vítězkami se staly berušky Sofinka a Deniska se 110 hlasy! Moc jim gratulujeme! 

CENU POŘADATELE si nakonec odnesou všechny děti, které se do soutěže zapojily, ať už v kategorii kostým nebo lampička. Ke všem oceněným dětem bude putovat knížka Broučci Jana Karafiáta a památeční magnetka s broučkem.

Nabídka zaslání památečních magnetů trvá i po ukončení akce: Pokud sbíráte naše broučkovské magnetky, rádi Vám ten letošní zašleme. Stačí nám napsat na email: broucci@diakonievsetin.cz a uvést jméno, příjmení a svou adresu. Magnet vám přijde poštou.

...a příští rok se těšíme na shledanou! :)

Krásná ručně vyráběná lampička Zuzanky ZimkovéHlavní partner akce je firma CZ TOP TRADE, s.r.o. a partnerem akce je Tespora profi s.r.o.

Diakonie Vsetín už 15 let pomáhá rodinám s dětmi překonávat nepříznivé životní situace. Naše pracovnice vám pomohou najít bydlení, zaměstnání; poradí s rodinným hospodařením nebo jak řešit dluhy z půjček; s přípravou dětí do školy; s jednáním na úřadech, ve školkách a školách; poskytnou sociální poradenství. Sociálně aktivizační služba MOZAIKA, Mgr. Denisa Machálková, T: 739 244 835; e: machalkova@diakonievsetin.cz.

Chci přispět na práci Diakonie Vsetín