Senioři stacionáře Zahrada besedovali se SOKOLY

11. listopadu 2016

Středeční dopoledne 9.listopadu 2016 patřilo v denním stacionáři milému setkání. Na dlouho očekávanou besedu přišli tři členové TJ Sokol.

Senioři stacionáře Zahrada besedovali se SOKOLY
11. listopadu 2016 - Senioři stacionáře Zahrada besedovali se SOKOLY

Zástupci TJ Sokol s sebou vzali přehledná informační tabla, ke kterým nechybělo zajímavé vyprávění. „Pan Fojtík - vedoucí tělovýchovné jednoty nám povídal o historii Sokola, pan Životský s paní Růžičkovou doplnili toto povídání o své vlastní zkušenosti a zážitky,“ uvedla vedoucí stacionáře Zahrada Milena Orságová.

„Senioři denního stacionáře tuto besedu velice pozitivně ocenili. Někteří si zavzpomínali na své mládí. Na to, jak se účastnili sokolských sletů a jak chodili veřejně cvičit. Nechybělo ani vzpomínání na osobnosti, které měli spojitost s TJ Sokol. Za uskutečněnou besedu jsme moc vděční,“ doplnila Orságová.