Připravujeme jubilejní 10. Ples Společně

10. ledna 2023

Přijďte zakusit žánrovou i etnickou různost hudebních stylů a prožít výjimečný taneční večer! Čeká Vás klasika i moderna od skupiny SKART a romské nespoutané rytmy a čardáše skupiny Vašek Band. Na plese je vítán každý bez rozdílu věku, kulturních kořenů a tělesných handicapů. Ples se uskuteční v Domě kultury Vsetín v sobotu 18. února 2023 od 20 hodin.

Připravujeme Ples SPOLEČNĚ 2023
10. ledna 2023 - Připravujeme jubilejní 10. Ples Společně

TZ Ples SPOLEČNĚ 2023.pdf

„Propojení klasické a romské hudby v rámci jedné akce tvoří unikátní kombinaci. Opakovaně je nadšeně přijímána stovkami tanečníků a my se i letos opět těšíme na jedinečnou atmosféru akce. Všichni milovníci tance si přijdou na své,“ zve za trojici pořadatelů plesu Společně ředitel Diakonie Vsetín Dan Žárský.

Ples Společně nabídne kromě hudebně-tanečního zážitku také předtančení v podání Tancklubu Vsetín, soutěž v tanci waltz i s možností nácviku před samotnou soutěží, losování výherních vstupenek, půlnoční překvapení i oblíbený fotokoutek. Celým večerem provede zkušený moderátor Libor Čada. Občerstvení přítomným nabídne Restaurace a vinotéka Domu kultury Vsetín. Cena vstupenky na ples Společně je 250 Kč a lze ji zakoupit hodinu před konáním plesu ve foyer Domu kultury Vsetín u hlavního vstupu.

Pořadatelé plesu SPOLEČNĚ jsou Diakonie Vsetín, Domov Jitka a Dům kultury Vsetín.

Partner: Svatební salon Hanell Bridal

Mediální partneři: Kostka rádio, Regionální televize, Valašský deník a Vsetínské noviny

Společně 2023 plakát