Primulky – předzvěst jara a poděkování za naši práci

23. února 2021

V úterý 23. února k nám do střediska dorazila voňavá zásilka, kterou přivezli skauti z Lidečka. Zásilka čítala 128 kusů krásných jarních kytiček a bylo jich dost pro všechny zaměstnance Diakonie Vsetín. Moc nás to potěšilo! Velice si vážíme takového poděkování za naši práci, zvlášť když za nápadem stály skautky Anička a Janča! :)

Primulky – předzvěst jara a poděkování za naši práci
23. února 2021 - Primulky – předzvěst jara a poděkování za naši práci

Na svém facebooku skauti napsali:

„Při přípravě skautského plesu v Lidečku každoročně odebíráme květiny ze Zahradnictví u Kulíšků, bohužel s ohledem na Covid situaci ples neproběhl, ale květiny k našemu potěšení i přesto v zahradnictví v Lidečku vykvetly. Přemýšleli jsme tedy jak zajistit jejich odbyt a koho bychom tím mohli potěšit. Naše skautka Anička a Janča přišly s nápadem, že jistě potěší všechny pečovatelky, pracovníky a pomocníky organizace Diakonie Vsetín. A když jsme s tímto nápadem přišli ke Kulíškům, nápad je velmi zaujal, a tak jsme dnes ráno společnými silami udělali radost 128 pracovníkům Diakonie Vsetín a rozdali jim kytičku s děkovnou kartičkou."

Ještě jednou moc děkujeme a přikládáme několik fotografií našich pracovníků, kteří se těší z milého dárku :).