Přijďte si prohlédnout výstavu fotosoutěže Šumný Vsetín

Rodina ve městě a Tradice ve městě. Taková jsou témata letošní fotosoutěže Šumný Vsetín, kterou po třinácté v řadě připravila vsetínská Diakonie.

Přijďte si prohlédnout výstavu z fotosoutěže Šumný Vsetín
Přijďte si prohlédnout výstavu fotosoutěže Šumný Vsetín

TZ Vatra vystavuje Šumný Vsetín.pdf

Do soutěže se zapojilo celkem 22 fotografů. Výstava připravená z jejich snímků nabídne 50 fotografií a kromě zmíněných témat představí i snímky na volné téma.

Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 29. listopadu 2018 od 15,30 hodin ve vestibulu kina Vatra ve Vsetíně. Patron soutěže Robert Goláň zde předá, spolu s dalšími členy odborné poroty Janem Hrubým a Pavlem Bartoněm, ocenění vítězům v soutěžních kategoriích děti do 15 let a dospělí. K vidění budou nejen fotografie oceněných, ale všech účastníků soutěže. Výstava potrvá do 6.1.2019 a ke shlédnutí je denně během otevírací doby kina Vatra.

Partneři soutěže: Alcedo Vsetín, Dům kultury Vsetín, Fotoklub Vsetín, Hvězdárna Vsetín, Quantum Solidum CZ, VaK.

Mediální partneři: Regionální televize, Rádio Blaník, Valašský deník, Vsetínské noviny.

ŠUMNÝ VSETÍN 2018 plak A3 (2)