Ples SPOLEČNĚ - přijďte zažít příjemnou atmosféru napříč kulturami

Pro všechny milovníky tance a dobré zábavy je připraven další ročník Plesu Společně, který proběhne v Domě kultury Vsetín v sobotu 16. února 2019 od 20 hodin. Plesovým večerem hudebně doprovodí skupina SKART a Gipsy Amati Sax. Na plese Společně je vítán každý bez rozdílu věku, kulturních kořenů a tělesných handicapů.

Ples SPOLEČNĚ - přijďte zažít příjemnou atmosféru napříč kulturami
Ples SPOLEČNĚ - přijďte zažít příjemnou atmosféru napříč kulturami

TZ Ples SPOLEČNĚ 2019.pdf

Plakát ke stažení

„Jsme v období plesové sezóny, kdy se již po šesté uskuteční Ples Společně. Přijměte naše pozvání prožít jedinečnou atmosféru, kdy se propojí zážitek ze standardních tanců a tanců na romskou hudbu. Osobně můžete poznat pestrost tanečních stylů a případně se pokusit zvítězit v taneční soutěži, která neodmyslitelně k této události patří,“ zve jeden z organizátorů plesu Dan Žárský z Diakonie Vsetín.

Členové kapely Gipsy Amati Sax z Ostravy
Plesovým večerem hudebně doprovodí dvě kapely. Ke klasickým tancům zahraje skupina SKART a temperamentní romské rytmy zazní v podání kapely Gipsy Amati Sax z Ostravy. Návštěvníky plesu čeká bohatý program: country předtančení taneční skupiny Ruty Šuty Kelč, losování výherních vstupenek o hodnotné ceny, půlnoční překvapení, oblíbený fotokoutek a samozřejmě taneční soutěž, tentokrát v kubánském romantickém tanci rumba. Před samotnou soutěží budou moci zájemci využít připravený rychlokurz tohoto tance pod vedením tanečních mistrů.

Občerstvení přítomným nabídne Restaurace a vinotéka Domu kultury Vsetín. Cena vstupenky je 250 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji kina Vatra od 1. února 2019 nebo v den konání plesu ve foyer Domu kultury Vsetín (hlavní vstup).

Pořadatelé plesu SPOLEČNĚ jsou Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Diakonie Vsetín, Domov Jitka a Dům kultury Vsetín. 

Mediální partneři plesu jsou Regionální televize, Valašský deník a Vsetínské noviny.

 

Chci přispět na práci Diakonie Vsetín