18. března 2022

Otevřeli jsme výstavu Společnost přátelská všem generacím a zveme k prohlídce
18. března 2022 - Otevřeli jsme výstavu Společnost přátelská všem generacím a zveme vás k prohlídce
Přinášíme fotogalerii ze včerejší vernisáže :). Po dvou letech, kdy covid-19 zavřel dveře kina a výstava mohla proběhnout pouze v on-line prostředí, jsme se letos mohli setkat opět „na živo“ a bylo to prima! Mohli jsme společně zpívat, vyprávět o vystavených obrázcích, ochutnávat dobroty, které napekli senioři Domova Harmonie a sdílet se napříč generacemi. Děkujeme všem návštěvníkům vernisáže ze skvělou atmosféru!
Výstava bude ke shlédnutí až do 13. května 2022, během otevírací doby kina Vatra.

Děkujeme starostovi Města Vsetína Jiřímu Růžičkovi za převzetí záštity nad výstavou.
Děkujeme Jiřímu Pavelkovi za pořízené fotgrafie.
Děkujme partnerům akce: Dům kultury Vsetín a Quantum solidum
Děkujme mediálním partnerům akce: Vsetínské noviny, Valašský deník a Regionální televize