Kluci z RUBIKONU bodovali ve fotosoutěži!

Loni jsme pro děti z NZDM Rubikon otevřeli další z tvořivých dílen. Kromě bubenických a tanečních setkání jsme přidali ještě fotografické workshopy - a čekali, jestli o ně bude mezi dětmi zájem. Zájem byl, a co víc? Dětem to opravdu jde! 

Kluci z RUBIKONU bodovali ve fotosoutěži!
Kluci z RUBIKONU bodovali ve fotosoutěži!

V rámci fotoworkshopů, které v NZDM Rubikon vede zkušená lektorka a fotografka Lucka Tydlačková, jsme některé děti přihlásili do veřejné fotografické soutěže, kterou vyhlásilo Muzeum Romské kultury v Brně.

Všechny nás mile potěšilo, když jsme obdrželi rozhodnutí odborné poroty a dozvěděli se, že dva z našich klientů získali v této soutěži Čestná uznání! Vítězné fotografie můžete vidět nejenom na facebooku Muzea Romské kultury, ale přímo i v samotném muzeu, kde budou od března po celý rok vystaveny a prezentovány široké veřejnosti.

Tato soutěž nebyla jedinou, ve které děti z Rubikonu zakusily úspěch a uznání. Dominovaly také ve fotografické soutěži Šumný Vsetín, v níž obsadily hned několik velmi významných míst a získaly Čestná uznání.

V současné době plánujeme zapojit naše klienty do veřejné fotografické soutěže DiaPozitiv, kterou vyhlásila samotná Diakonie Českobratrské církve evangelické. Těšíme se, že podobných soutěží a příležitostí, jak ukázat, co v „našich dětech“ je, bude čím dál víc.

Jsme hrdí na to, co děti z Rubikonu dosud dokázaly! Doufáme, že jejich úspěchy pro ně budou hnacím motorem, aby na sobě dál pracovaly a zdokonalovaly se v tom, co je samotné baví a v čem jsou šikovné.

Chci přispět na práci Diakonie Vsetín