Děti z Rubikonu vystoupily na Valašském záření

22. září 2021
Děti z Rubikonu vystoupily na Valašském záření
22. září 2021 - Děti z Rubikonu vystoupily na Valašském záření

V pátek 10. září 2021 zahajovaly program 23. ročníku Valašského záření děti ze vsetínských mateřských a základních škol, zájmových kroužků, folklorních spolků i našeho Nízkoprahového klubu Rubikon.

Bylo se na co dívat a my jsme byli na naše hudebníky a tanečnice opravdu pyšní! Nic z toho by nebylo bez poctivé a pravidelné přípravy. Té se dětem dostalo jednak v hudební dílně Miroslava Tulii a v tanečním kroužku, který vede lektorka Gábina Pačanová.

Hudebníci zahráli tradiční romské písně, děvčata nabídla čardáš, španělský tanec i modernu. Úspěšné vystoupení jsme společně oslavili v klubovně Rubikonu. Bylo něco na zub a stačila chvilka a už se opět tančilo a hrálo…

Oba kroužky jsou součástí projektu „Ukaž, co tě baví“ a jsou podporovány Zlínským krajem a dárci Krabice online. Moc děkujeme za vaši podporu!