BROUČCI zvou k soutěži o nejkrásnější kostým a lampičku

Z důvodu epidemiologické situace se tradiční vsetínská akce Broučci letos uskuteční elektronicky. Diakonie Vsetín zve k zapojení do soutěže o nejkrásnější kostým a lampičku. Jak se zapojit? Stačí pořadatelům do 11. října zaslat fotografii v kostýmu nebo fotku ručně vyráběné lucerničky. Všechny zapojené děti dostanou magnet s broučkem a majitelé nejkrásnějších kostýmů a lampiček knížku Jana Karafiáta Broučci. Hlasovat se bude i na facebooku Diakonie Vsetín o Cenu veřejnosti.

BROUČCI zvou k soutěži o nekrásnější kostým a lampičku
BROUČCI zvou k soutěži o nejkrásnější kostým a lampičku

„I když se jubilejní 15. ročník Broučků na Vsetíně neuskuteční při venkovním setkání, nic nebrání tvoření kostýmů a lampiček doma a zapojení do broučkovské soutěže. Přijďte si na facebook Diakonie Vsetín s Vašimi dětmi zazpívat tradiční písničku Koho včelky chválí a pozdravit Broučka Honzu“, uvedla za organizátory Marta Vodáková z Diakonie Vsetín.

Jak se do soutěže zapojit?

  1. Máte bydliště v oblasti Vsetínska (ORP Vsetín)?
  2. Vyrobte s dětmi broučkovský kostým / lampičku.
  3. Vyfotografujte dítě v kostýmu / s lampičkou.
  4. Zašlete fotografii/e na emailovou adresu: broucci@diakonievsetin.cz do 11. října 2020 do 24.00 hod. Do emailu uveďte jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte, pro další komunikaci v případě ocenění. [i]

Cena veřejnosti

Vyberte nejkrásnějšího Broučka/Berušku a lampionek!  

Hlasovat můžete od 13.10.2020, kdy Diakonie Vsetín uveřejní zaslané fotografie na svém facebooku v příspěvku Události: Broučci. Můžete olajkovat všechny snímky, které se vám budou líbit v kategorii kostým a v kategorii doma vyráběná lampička. Hlasování se uzavře 15.10.2020 ve 24.00 hodin a za každou kategorii bude vyhlášen vítěz, který získal nejvíce lajků. Oceněné děti obdrží knihu Jana Karafiáta Broučci.

Cena pořadatele   

Tři nejkrásnější kostýmy a lampičky vybere a ocení i Diakonie Vsetín. Vítězové dostanou knihu Jana Karafiáta Broučci. Vyhlášení vítězů bude uveřejněno na facebookových stránkách Diakonie Vsetín a v týdeníku Jalovec 20. října 2020.

Hlavní partner akce: CZ TOP TRADE, s.r.o.

Partner akce: Tespora profi s.r.o.

 

[i]  Zasláním fotografie do soutěže „Broučci 2020“ uděluje každý účastník soutěže souhlas pořadateli soutěže Diakonii Vsetín s jejím zveřejněním a zároveň souhlas se zpracováním osobních údajů: jméno, příjmení, email zákonného zástupce dítěte pro účely zpracování výsledků soutěže a zaslání informací o činnosti a FR aktivitách Diakonie Vsetín.

 

 

Chci přispět na práci Diakonie Vsetín