Dan Žárský, ředitel organizace

"Původní profesí jsem průmyslový designér, ale téměř celý profesní život se pohybuji v neziskové sféře a veřejně prospěšné činnosti.

V naší organizaci zodpovídám především za celkovou strategii, ekonomiku, personalistiku, investiční projekty, ale také komunikaci s veřejnou správou a fundraising. V Diakonii jsem našel široké možnosti, jak svět kolem sebe alespoň o málo měnit k lepšímu. Nejen našimi projekty, které mají celospolečensky pozitivní dopad, ale také například tím, že jsem se jako designér podílel na vytvoření exterieru a interierů našich zařízení. Snažil jsem se zde ovlivnit prostředí tak, aby mohlo být skutečným domovem a vytvářelo prostor pro důstojné společné žití.

V Diakonii se mi líbí, že se všichni snažíme dělat věci co nejlépe a přitom se vzájemně podporujeme i formujeme. Mým profesním mottem je „Snažit se nedělat věci dobře, ale co nejlépe“.

Ing. Dan Žárský
Pozice: ředitel organizace

E-mail: clrDZ.4WH_vk1~da05pJ

Funkce v organizaci