Alžběta Machů, vedoucí předškolního klubu Pramínek

"Vystudovala jsem sociální pedagogiku v Olomouci a později návazné studium vychovatelství - řízení volnočasových aktivit. Jelikož jsem cítila, že je vhodné svoji kvalifikaci obohatit z různých úhlů, absolvovala jsem i vzdělávací kurzy jako muzikoterapie, montessori pedagogiku a další.

V Diakonii pracuji na pozici vedoucí předškolního klubu a mám možnost nahlédnout do světa dětské fantazie. Společně se svými šikovnými kolegyněmi prohlubujeme u dětí jejich dovednosti a schopnosti. Rodičům zprostředkováváme poradenství a rozšiřujeme tak jejich rodičovské kompetence.

Vážím si skvělých kolegů a pracovních týmů, díky nimž jednotlivé služby plní svou úlohu. Cítím při své práci oporu a zázemí, za což jsem vděčná."

Mgr.  Alžběta Machů
Pozice: vedoucí předškolního klubu