JAKO DOMA - praktická příručka pro zadavatele stavby domova pro seniory

Jaká jsou základní východiska pro budování domova pro seniory? Jak nastavit spolupráci zadavatele a projektantů při zpracování projektové dokumentace? Jak komunikovat s realizační firmou a příslušnými úřady? Jak projekt financovat? Jaké jsou hlavní zásady pro vytvoření příjemného a útulného prostředí domova? Tato a další užitečná doporučení najdete v nově vydané publikaci JAKO DOMA.

Cena 180 Kč. Objednat můžete zde (objednávkový formulář).

Máte raději osobnější komunikaci? Objednat můžete i emailem na: jelinkova@diakonievsetin.cz nebo telefonicky na čísle 603 291 954 (Monika Jelínková). 

O autorovi publikace: Dan Žárský (nar. 3. 5. 1960) studoval průmyslový design na SjF VŠT Košice spolupracující s fakultou architektury VUT Brno. Tomuto oboru se věnoval šestnáct let. Poté působil jedenáct let jako památkář. Od roku 2005 pracuje jako ředitel Diakonie ČCE – střediska Vsetín, se dvěma sty zaměstnanci, které aktuálně poskytuje dvanáct sociálních a zdravotních služeb. Během deseti let se týmu Diakonie Vsetín podařilo vybudovat tři domovy pro seniory. Autor procestoval řadu evropských zemí, ale také USA, kde studoval provozování sociálních služeb, zvláště domovů pro seniory

Autor fotografií: archiv Diakonie Vsetín, ISBN: 978-80-907992-0-2

Objednávka publikace Jako doma

IČO vyplňte, pokud knihu objednáváte na firmu, obec či jinou organizaci
Vyberte jednu z možností
pětmínusdva=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.