JAKO DOMA / budování domovů pro seniory / praktická příručka pro zadavatele

foto Jako doma

Jaká jsou základní východiska pro budování domova pro seniory? Jak nastavit spolupráci zadavatele a projektantů při zpracování projektové dokumentace? Jak komunikovat s realizační firmou a příslušnými úřady? Jak projekt financovat? Jaké jsou hlavní zásady pro vytvoření příjemného a útulného prostředí domova? Tato a další užitečná doporučení najdete v nově vydané publikaci JAKO DOMA.

Objednat publikaci můžete na emailu: 

jelinkova@diakonievsetin.cz nebo objednávejte telefonicky na čísle 603 291 954 (Monika Jelínková)

O autorovi publikace

Dan Žárský (nar. 3. 5. 1960) studoval průmyslový design na SjF VŠT Košice spolupracující s fakultou architektury VUT Brno. Tomuto oboru se věnoval šestnáct let. Poté působil jedenáct let jako památkář. Od roku 2005 pracuje jako ředitel Diakonie ČCE – střediska Vsetín, se dvěma sty zaměstnanci, které aktuálně poskytuje dvanáct sociálních a zdravotních služeb. Během deseti let se týmu Diakonie Vsetín podařilo vybudovat tři domovy pro seniory. Autor procestoval řadu evropských zemí, ale také USA, kde studoval provozování sociálních služeb, zvláště domovů pro seniory.

  • Cena: 180 Kč
  • Způsob odběru: osobně (Diakonie Vsetín, Smetanova 1484, Vsetín, věžák, 8. patro) nebo poštou (cena dle aktuálního ceníku České pošty)
  • Autor fotografií: archiv Diakonie Vsetín
  • ISBN: 978-80-907992-0-2