Registrační web KRABICE OD BOT je spuštěn!

Je to tu! Web celorepublikové akce KRABICE OD BOT je spuštěn! Od 4.11.2019 se můžete registrovat na SBĚRNÉM MÍSTĚ a zaznačit, kolik dárků a pro koho donesete. Pokud jste ze Vsetína a okolí, můžete využít přímo tohoto odkazu na sběrné místo Diakonie Vsetín: https://www.krabiceodbot.cz/…/diakonie-cce-stredisko-vsetin/. Z konečného počtu 206 dárků, které přijmeme, máme prvních 12 kusů :).

Registrační web KRABICE OD BOT je spuštěn!
Registrační web KRABICE OD BOT je spuštěn!

Letošní novinku akce KRABICE OD BOT je povinná rezervace dárků na webu. Každý rok nám totiž chyběly dárky pro starší děti a přebývaly dárky pro malé. Často jsme také vybrali mnohem víc dárků, než pro kolik jsme měli příjemce, a pak na poslední chvíli jsme dárky převáželi po celé republice...

A ještě připojujeme nabídku pro nás, kteří byste také rádi přispěli, ale finančně. Krabice ONLINE pomáhá celý rok! Mezi pěti místy, kam vybrané peníze doputují je i projekt Diakonie Vsetín na rozvojové dílny pro děti v nízkoprahovém klubu Rubikon. Děkujeme! Pro bližší info stačí kliknou sem: https://www.krabiceodbot.cz/krabiceonline/.