Ples SPOLEČNĚ nabídne klasiku i cimbál s romskými melodiemi

Pro všechny milovníky tance a dobré zábavy je připraven v pořadí 7. ročník Plesu Společně. Plesovým večerem hudebně doprovodí skupina SKART a cimbálová muzika Ladi Tulii s primášem Peterem Brindzakem. Na plese Společně je vítán každý bez rozdílu věku, kulturních kořenů a tělesných handicapů. Uskuteční se v Domě kultury Vsetín v sobotu 15. února 2020 od 20 hodin. Cena vstupenky je 250 Kč a je k zakoupení v předprodeji kina Vatra od 3.2.2020.

Ples SPOLEČNĚ nabídne klasiku i cimbál s romskými melodiemi
Ples SPOLEČNĚ nabídne klasiku i cimbál s romskými melodiemi

„V letošním roce poprvé nabízíme v rámci plesu Společně i skvělou cimbálovou muziku, která hraje romskou muziku. Taková příležitost se již nemusí opakovat. Proto vřele doporučuji a všechny srdečně zvu,“ uvedl za jednoho z pořadatelů plesu Společně Dan Žárský.

V průběhu plesového večera se na pódiu vystřídají kapely dvě. Kromě zmíněné cimbálovky, kterou vede Laďa Tulia s primášem Peterem Brindzakem, je to již tradičně kapela SKART. SKARTI zahrají ke klasickým tancům a hudebně doprovodí taneční soutěž. Letos to budou melodie k tanci cha-cha.

Návštěvníky plesu čeká opravdu bohatý program: o předtančení se postará Tancklub Vsetín, proběhne již zmíněná soutěž v tanci, které bude předcházet nácvik soutěžního tance cha-cha pro zájemce; budeme losovat vstupenky, pro jejichž majitele máme hodnotné ceny; nachystáno je půlnoční překvapení i oblíbený fotokoutek. Největším tahákem proč na ples jít, je vždy samotný tanec. A díky oběma kapelám a jejich repertoáru si budou moci návštěvníci vyzkoušet opravdu pestrou směsici tanečních stylů.

Občerstvení přítomným nabídne Restaurace a vinotéka Domu kultury Vsetín. Cena vstupenky na ples Společně je 250 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji kina Vatra od 3. února 2020 nebo v den konání plesu ve foyer Domu kultury Vsetín (hlavní vstup).

Pořadatelé plesu SPOLEČNĚ jsou Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Diakonie Vsetín, Domov Jitka a Dům kultury Vsetín. 

Mediální partneři plesu jsou: Regionální televize, Valašský deník a Vsetínské noviny.