Kolegyně Marta Vodáková byla oceněna v anketě Osobnost neziskového sektoru 2023

5. prosince 2023

Letošní ročník ankety Osobnost neziskového sektoru, kterou vyhlašuje Asociace nestátních neziskových organizací v České republice (ANNO ČR), zná své výsledky. Mezi desítkou oceněných osobností je i Marta Vodáková z Diakonie Vsetín.

Kolegyně Marta Vodáková byla oceněna v anketě Osobnost neziskového sektoru 2023
5. prosince 2023 - Kolegyně Marta Vodáková byla oceněna v anketě Osobnost neziskového sektoru 2023

Záštitu nad akcí převzala předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová, jíž na místě zastoupila místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Věra Kovářová. Mezi hosty byla také náměstkyně MPSV Zuzana Freitas Lopesová, která též poskytla za ministerstvo záštitu. Vyhlášení Osobnosti neziskového sektoru 2023 proběhlo 27.11.2023 v Sálu státních akt Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v Praze.

Marta Vodáková Oceněná Marta Vodákovázačala pracovat v Diakonii Vsetín roce 2011 a působí tam dodnes. Začínala v pečovatelské službě, ale brzy stala PR pracovníkem v projektu Na cestě za rozvojem. Připravuje a realizuje akce pro veřejnost, jako je například česko-romský ples Společně, výstava výrobků klientů Společnost přátelská všem generacím, Sbírka šatstva, akce pro děti Broučci či Dobročinná aukce Domov. „Jednou z hodnot Diakonie je fortelnost a Marta Vodáková je naprosto výjimečná ve fortelném uchopení a plnění naplánovaných aktivit i mimořádných akcí, které se během roku vyskytnou. Svým přátelským přístupem a profesionální spoluprací se zástupci médií šíří dobré jméno Diakonie Vsetín. Marta má pozitivní vliv na atmosféru našich akcí pro veřejnost, kterou návštěvníci vnímají a komunikují. Jak se jí to daří? Získáním kolegů pro organizační zajištění akcí, jasným rozdělením úkolů a klidným vystupováním vytváří akcím zázemí spolupracujícího Společenství (další hodnota Diakonie). Je velkou posilou celého týmu pracovníků Diakonie Vsetín a k tomuto ocenění jí gratulujeme,“ říká Jana Najtová, vedoucí oddělení vnějších vztahů Diakonie Vsetín.