19. února 2024

Ve čtvrtek 15. února 2024 se v Kině Přítomnost konalo vyhlášení Neziskovky roku, tentokrát s podtitulem „Unikátní”. Letošní ročník se nesl v duchu změny – cílem bylo ohlédnout se za 10letou existencí ocenění a znovu podpořit v minulosti zapojené organizace a zhodnotit jejich rozvoj v době po získání ceny. Ve speciálních kategoriích Silné společenství, silné příběhy nebo „Inspirace pro ostatní” si své ceny, které vyrábí společnost Preciosa, odnesly organizace I MY, o.p.s., IQ Roma servis, z.s., Kamarádi, spolek a Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Ceny pro Neziskovku roku jsou rozdány. Mezi oceněnými je i Diakonie Vsetín!
19. února 2024 - Ceny pro unikátní Neziskovku roku jsou rozdány. Mezi oceněnými je i Diakonie Vsetín!

TZ Unikátní neziskovka.pdf

"Vážíme si této pocty a uvědomujeme si, že ocenění našeho střediska je především oceněním všech pracovníků, kteří svou usilovností a obětavostí i společným zápalem pro věc dosáhli tohoto mimořádného úspěchu. Důležitou součástí byli a jsou také naši dobrovolníci, dárci a kvalitní pracovníci veřejné správy. Velké poděkování všem." Ing. Dan Žárský, ředitel Diakonie Vsetín.

Záznam z předávání cen najdete na tomto odkazu od 35:10 minuty: https://www.ceskatelevize.cz/porady/16179254016-unikatni-neziskovka-roku/

Neziskovka roku je nezávislé prestižní ocenění pro neziskové organizace v České republice, které od roku 2012 uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti. Při hodnocení vychází z metodiky „Zdravého organizačního řízení“©.

Fotografie: Tomáš Princ