Krátké zprávy z Diakonie

OHRADA DŘÍVE A DNES - srdečně zveme k prohlídce stálé expozice v Domově Harmonie

4. 5. 2016

Srdečně zveme širokou veřejnost k návštěvě stálé expozice v Domově Harmonie OHRADA DŘÍVE A DNES, a to každý den od 8,00 do16,00 hodin.

Velikonoční pozdrav ředitele Diakonie ČCE

24. 3. 2016

Domov Harmonie nabízí obědy pro veřejnost

3. 3. 2016

Diakonie Vsetín nabízí široké veřejnosti možnost zakoupení obědů na Domově Harmonie - Ohrada 1864. Připraveno je příjemné posezení v útulné jídelně Domova Harmonie, a to každý den i o víkendu od 12,00 – 12,45 hodin. Cena jednoho obědu je 60,- Kč. Kapacita je omezena. Obědy je nutné si objednávat nejlépe dva dny předem, nejpozději však den předem do 8,00 hodin. Objednávky přijímá paní M. Musilová na telefonním čísle: 739 503 550. Aktuální jídelní lístek bude vyvěšen v Malé společenské místnosti na Domově Harmonie.

Potvrzení o darech rozesláno

1. 2. 2016

Dnes jsme odeslali poslední Potvrzení o poskytnutém daru za rok 2015. Pokud Vám potvrzení během roku nebo nyní nedošlo, kontaktujte nás, prosím, na emailu: najtova.vsetin@diakonie.cz nebo na telefonu 571 420 617 či mobilu 739 244 797.

Za Vaši celoroční podporu velmi děkujeme.

Devětsil domácí hospic

1. 1. 2016

Rozšířili jsme nabídku služeb o domácí hospicovou péči.

Posláním odlehčovací služby domácího hospice Devětsil je umožnit osobám se zdravotním postižením v terminálním stádiu prožít poslední dny života v rodinném kruhu a známém prostředí. Současně zachovat v maximální možné míře vysokou kvalitu života a přístup k co nejkvalitnějším poskytovaným službám. Zároveň poskytnout všestrannou podporu, pomoc a odpočinek pečujícím osobám.

Stáhněte si příručku o bydlení seniorů.

19. 10. 2015

Praktickou příručku stahujte zde 2.2 MB

Jsem tady ještě doma.pdf

Více informací o projektu "Jsem tady ještě doma?" se můžete dočíst zde.

Po roce opět přilétají na Vsetín BROUČCI!

7. 9. 2015

Slétneme se před Městským úřadem Vsetín v pátek 2. října. Od 17,30 hod. pro vás připravujeme tvořivé workshopy, od 18,30 hod. společné zpívání, povídání a oceňování nejkrásnějších kostýmů a lampiček! Programem vás opět provede brouček Honza a chystáme i Broučkův medový čaj. Putování ukončíme u vsetínského zámku krásným ohňostrojem.    Těšíme se na vás broučkové a berušky!

V klubu Rubikon se i přes velké vedro tancovalo

27. 7. 2015

Téměř dvacet tanečníků se utkalo v pátek 24. 7. 2015 v taneční soutěži RAJKANO KHEĽBEN. Třetí ročník soutěže sice kvůli horku proběhl v klubovně RUBIKONu (jinak tancujeme venku na hřišti), ale to nevadilo ani soutěžícím, ani divákům, kteří přišli v hojném počtu. Tříčlenná porota složená z řad pracovníků Diakonie a rodičů nakonec vybrala 5 nejlepších tanečníků, kteří za odměnu pojedou do zlínského parku Galaxie. Těšíme se opět za rok na 4. ročník soutěže!

Otevíráme Domov Harmonie - přijďte se podívat!

21. 7. 2015

Po roční rekonstrukci Domova pro seniory Vsetín Ohrada připravujeme jeho slavností otevření.

Srdečně zveme na pondělí 24. srpna 2015 od 14 hodin do areálu DomovaOhrada 1864. Domov nyní nese nové jméno: Domov Harmonie.

Program: * Slavnostní otevření  * Pozdravy hostů * Video prezentace průběhu rekonstrukce * Poděkování zúčastněným * Prohlídka Domova Harmonie * Doprovodný program: cimbálová muzika Jasénka, výstava tematických fotografií * Raut

Poděkování od obyvatel Poschly po březnovém požáru

13. 7. 2015

Pracovníci Diakonie Vsetín a členové Horního evangelického sboru ve Vsetíně dostali milé poděkování za pomoc od lidí žijících na Poschle. Rodinám postiženým požárem se dostalo pomoci v okamžiku požáru a bezprostředně po něm. Rovněž v době, kdy bylo třeba v domácnostech vše vyčistit a vyprat.

Poděkování nás moc potěšilo! :)

CEPS_logo_2008   301489_173082486104551_1201789774_n

kasko