Diakonie Vsetín

Modrá prostírkaprávě probíháVyvolávací cena: 300 Kč

Výrobky uživatelů Diakonie Vsetín vyzdobí foyer kina Vatra

23. 3. — 17. 4.

Společnost přátelská všem generacím - takto je nazvána výstava, kterou připravila Diakonie Vsetín spolu s lidmi, o které se stará. Přijďte se podívat!

K vidění budou ruční práce z látky, papíru a keramiky, nebudou chybět malované obrázky ani fotografie z průběhu tvorby. Vystavená dílka vytvořili děti a mladí lidé navštěvující klub Rubikon a senioři Denního stacionáře Zahrada, Domova Jabloňová a Domova Harmonie.

Výstava se otevře slavnostní vernisáží ve středu 23. března od 15,30 hodin a nabídne i tvořivou dílnu, ze které si návštěvníci mohou odnést domů vlastní výrobek. Pracovníci i uživatelé Diakonie Vsetín, připravili výstavu pro veřejnost již po dvanácté v řadě. Vestibul kina Vatra je otevřen v pracovních dnech od 13.00 – 19.00 hodin. Výstava potrvá do 14. dubna 2016.

Záštitu nad výstavou převzal Jiří Čunek, strosta města Vsetína

Partner výstavy: QUANTUM SOLIDUM CZ, s.r.o, Dům kultury Vsetín

Mediální partneři výstavy: Regionální televize, Valašský deník, Vsetínské noviny

kasko              rozvadzace-vsetin2