Dobrovolnická pomoc

597f6d582100001800fc9739 (2)Srdečně vítáme v našich řadách každého nad 15 let, který chce společně s námi měnit svět k lepšímu. Díky energii, znalostem a nápadům našich dobrovolníků je možné nabízet smysluplné trávení času seniorům i dětem. Aktivity jim pomáhají k rozvoji či udrženní sociálních dovedností a zlepšují kvalitu jejich života. Díky dobrovolnictví zažijete radost z lidské pomoci, nová přátelství i zkušenosti.

Jak se můžete zapojit

Můžete nabízet pravidelnou pomoc, příležitostně se zapojit nebo nám pomoci i jednorázově. Každá chvíle se počítá a jsme za ni vděční.

Co dobrovolníci dělají

• Pomáhají dětem s učením. Hrají s nimi hry nebo si  povídají.
  • Podílí se na přípravě a realizaci programů pro děti.
  • Zapojují se při výtvarných, hudebních či pohybových aktivitách pro děti a seniory.
  • Dělají společnost seniorům a věnují se jim například formou návštěvy a povídání.
  • Mohou také pomoci při úklidu a výzdobě prostor domovů i denního stacionáře nebo jednorázových akcích.

Přijďte mezi nás. Nepotřebujete nic než dobré srdce a úmysly. Stačí se ozvat koordinátorce dobrovolníků Karle Martinkové.